Teave ESABi kohta

Millega me tegeleme

ESAB on keevitus- ja lõikamisseadmestiku ning -tarvikute tootmise maailmaliider. Meie uuenduslikud üle ilma tunnustatud seadmed ja lahendused on välja töötatud klientidelt saadud teabe alusel ning loodud üleilmse tootmisliidri asjatundlikkusele ja pärandile tuginedes.

Meie tulevikukava ja väärtused

Meie tulevikukava ja kindlad väärtused on meie organisatsiooni edukuse ja olemuse alus. ESABis toimime ettevõtte Colfax juhtimisel oma väärtuste kohaselt. Meie tulevikukava ja väärtused aitavad meil iga päev langetada strateegilisi otsuseid, paigutada ressursse ja keskenduda oma valikutele.


Üleilmne kohalolek

ESABi haare ulatub peaaegu igasse maailma riiki. Ettevõttel on üle 8700 töötaja ja tootmisrajatised neljal mandril.

Ajalugu

ESABi lugu on keevitamise lugu. Kui meie ettevõtte rajaja Oscar Kjellberg töötas 1904. aastal välja esimese kaetud keevituselektroodi, pani ta aluse firmale, mille uuenduslikkus ja kompromissitud standardid on aidanud luua keevitamise ajalugu.


Ohutus ja keskkond

ESAB on kindlalt pühendunud meiega koostööd tegevate inimeste tervise ja ohutuse ning nende töökeskkonna kaitsmisele ja parandamisele. Samuti püüdleme oma keskkonnanäitajate, sotsiaalvaldkonna ja majandustulemuste pideva parandamise poole.

DOWNLOAD ISO 9001, ISO 14001 and OHSAS 45001 Certification

Karjäärivõimalused

ESAB loeb end uhkusega suurepäraseks kohaks, kus alustada või jätkata karjääri tootmistööstuses. Asukohad kogu maailmas teevad ESABist üleilmse ettevõtte, millel on rikkalikud tegevusharu juhtimise traditsioonid.

x

x

Loading..