See veebisait kasutab küpsiseid ja muid jälgimistehnoloogiaid teile teenuste pakkumiseks, meie teenuste toimivuse ja funktsionaalsuse täiustamiseks, meie toodete ja teenuste kasutuse analüüsimiseks ning selleks, et aidata meil oma reklaami ja turundust korraldada.

Küpsiste kasutamise põhimõtted   Privaatsuspõhimõtted

Previous
Next
Rebel is Here
x
x

Kontakt

Tänan et tundsite huvi Rebeli vastu. Täitke lühike blankett ja ESAB-i esindaja annab teile kohaliku edasimüüja kontaktid.

Play

KÕIGE uskumatum „kasuta, kus soovid – keevita, mida tahad” masin.

Te ei tea, mida tähendab tavalise inimese tööpäev, kes istub üheksast viieni kontoris. Te ei tea kunagi, kus peaks toimuma järgmine töö, peate olema valmis igasugusteks üllatusteks. Keevitamistöö võib olla igasugust liiki, igasuguse võimsusega, igasuguste materjalidega, toimuda igal pool ja igal ajal. Tutvuge Rebeliga. Selliseks tööks vajate „kasuta, kus soovid – keevita, mida tahad” tüüpi masinat, algusest lõpuni. Sel pole
midagi ühist tavalise tööga.

KUULAKE TÕDE KUST OSTA
TÕDE

TÕDE

KAHTE ÜLESANNET TÄITEV SÜSTEEM

Rebel EMP 215ic

Paljude masinate kohta kinnitatakse, et need on mitmetoimelised, kuid tegelikkuses pole nad midagi muud kui MIG-masinad. Rebel on tõeliselt mitmetoimeline keevitusagregaat: võite kasutada MIG-, täidistraadist, MMA-elektroodi ja isegi raskestikeevitatavat 6010 tsellulooselektroodi, või Lift TIG-režiimi. Rebel toimib nagu oleks selle töö jaoks sündinud. Üksikasjad

Rebel EM 215ic

Ainult MIG funktsioon. Kasutajatele, kes soovivad ainult MIG keevitust ja kes hindavad traditsioonilist operaatori liidest, pakkub ESAB keevitusseadet Rebel 215ic kaitsegaasiga ja ka kaitsegaasivajaduseta täidistraadiga keevitamiseks. Üksikasjad

TÕDE

Hullult nutikas tehnoloogia.

Pole tähtis kas te keevituskogemus on kaks või 20 aastat, Rebeli sMIG (nutiMIG) režiim muudab töö ikkagi lihtsamaks. Kogemusteta keevitajatele kindlasti meeldib lihtsalt seadistatav põhirežiim. Kogemustega keevitajate jaoks on ainulaadne, sisseehitatud kaare juhtimine, mis jälgib pidevalt keevist ja kohandab režiimi parimal viisil, nii et korduvkeevis on tõeliselt hämmastav. Tutvuge sMIG-iga.

TÕDE

Valmis igaks tööks.

Te ei tea kunagi, millist keevitust järgmise töö jaoks vaja on või milline toitevõimsus saadaval on. Seetõttu oleme varustanud Rebeli arvukate funktsioonidega, mis lubavad seda kasutada kõikjal ja keevitada mida tahes. Rebelit saate kasutada kõikjal, kuni teil on juurdepääs 120 V või 230 V võrgule või generaatorile.

TÕDE

Ainulaadne vastupidavus.

Vaja on töötada ruumis, väljas või töökojas. Igal pool vajate masinat, mida on lihtne teisaldada ja mis oleks suure kulumiskindlusega. Rebel kestab. Masinal on tugev, viie käepidemega ja IP23S-kaitseklassiga monoliitne teraskorpus. Seda võib põhjusega nimetada „tööta kus tahad” masinaks. Lisaks on masinal 3-aastane garantii – käepidemest-käepidemeni.

TÕDE

Komplekti sisu.

Selleks et hakata keevitama ei piisa ainult masinast. Rebeli ostes võite olla kindel, et kõik keevitamiseks vajalik varustus on juba komplektis olemas.

  • MIG-keevituspõleti kahe täiendava 0,8 mm kontaktsuudmikuga
  • Tagasivoolu kaabli komplekt ja elektroodihoidja
  • Kiirliitmikuga gaasivoolik
  • 12.50 pool 0,8 mm traati
  • Ajamiga etteanderull 0,6–0,8–1,0 mm traadi jaoks
Märkus! Loetletud osad on mudeli EMP 215ic komplektis. Mudelite EM 215ic (ainult MIG) komplekti täielikku loendit vt vahelehelt „Dokumendid ja tehnilised andmed”.

Olge julge

Olge julge

Hakake ESAB-i kasutama. Olge üks esimestest, kes hakkab kasutama Rebelit, registreeruge meie saidil ja teavitame teid, kui see on saadaval.

KUST OSTA
x
x

x

Loading..