ESABiga töötades ei pea te ehitamisel muretsema.

Kõik tööstusvaldkonnad või projektid on üksteisest erinevad. Just sel põhjusel vajate partnerit, kes mõistab teie ainulaadseid probleeme ja ülesandeid. Ainult ESAB pakub terviklikke keevitus- ja lõikamislahendusi kõige nõudlikumatele tööstusharudele. Meie tooted, täitemetallidest digiteenusteni, on loodud ja järeleproovitud töötama koos ja tagama maksimaalset tootlikkust. Lisaks saame põhjalikke rakendusteadmisi ja väärtust lisavat tehnilist lähenemist kasutades analüüsida teie tootmisandmeid ja soovitada optimaalset kombinatsiooni toodetest.

ESABi keevituslahendused on loodud selleks, et:

Parandada tootlust

Vähendada ettevõtte tegevuskulusid

Minimeerida riske

Tagada ohutus ja kaitsta keskkonda

Torujuhtmete paigaldamine

ESABil on uuenduslikud kaldal ja merel kasutamiseks mõeldud tooted, mis aitavad pidada sammu maailma kasvava energiavajadusega.

Lisateave Räägi asjatundjaga
LNG

Krüogeensete rakenduste jaoks loodud ESABi LNG-lahendused sobivad suurepäraselt 9% Ni-sisaldusega terasmahutitele ja veeldamise ning taasgaasistamise ettevõtetele.

Lisateave Räägi asjatundjaga
Energeetikaseadmete tootmine

ESAB on pikaajaline tunnustatud sulamite ja kõrgtootlike seadmete tarnija energeetikaettevõtetele.

Räägi asjatundjaga
Tuulegeneraatorit tootmine

Alates plaatide lõikamisest, kuni paigaldamise ja keevitamiseni – ESAB pakub nii maal kui merel asuvate tuulegeneraatorite tootmise valmislahendusi.

Räägi asjatundjaga
Merendustööstus

Algselt oli ESAB laevaremondiettevõte. Nüüd 100 aastat hiljem oleme jätkuvalt vankumatult pühendunud laevaehitusele ja merendusele.

Räägi asjatundjaga
Naftakeemiatööstus

ESAB varustab maailma kõige moodsamaid nafta- ja keemiatööstusettevõtteid suure jõudlusega täitemetallide, seadmete ja keevitustehnoloogiatega.

Räägi asjatundjaga
Torude tootmine

Olenemata teie torutootmise tehnoloogiast, pakub ESAB lahendusi nii sisemistele kui välistele peadele, täitematerjalidele, poomidele, etteandeseadmetele jne.

Räägi asjatundjaga
Teraskonstruktsioonide tootmine

Kõrghoonete, pika sildega sildade ja teiste megarajatiste ehitamisel võite kindlalt toetuda ESABi jätkusuutlikele lahendustele.

Räägi asjatundjaga
Liikurmasinate tootmine

Rasketöö liikurmasinate ehitamine ja hooldamine nõuab tööriistu ja seadmeid, mida suudab pakkuda vaid ESAB.

Lisateave Räägi asjatundjaga
Autotööstus

ESABil on autotööstuse jaoks nutikaid lahendusi, mis aitavad optimeerida ja parendada keevituste kvaliteeti, tootlikkust ja ühenduvust.

Räägi asjatundjaga
Raudteeveeremi tootmine

ESABil on lahendused vagunite tootmistehnoloogia täiustamiseks, alates toorikute lõikamisest ja keevisliite ettevalmistamisest, kuni täisautomaat- või käsikeevituseni.

Räägi asjatundjaga
Laevaehitus

ESAB pakub erinevaid masinaid, vahendeid ja tarvikuid laevaehituse ainulaadsete keevitus- ja lõikamisvajaduste rahuldamiseks.

Lisateave Räägi asjatundjaga
Õhu- ja kosmosesõidukite tootmine

ESABi otshõõrdkeevitus (FSW) tõi aastal 1992 murrangu õhu- ja kosmosesõidukite tootmisse ja ettevõtte positsioon on sellest ajast saadik vaid tugevnenud.

Räägi asjatundjaga
Remont ja hooldus

ESABi remondi, hoolduse ja pealesulatuse lahendused on teie projektide suutlikkuse ja tootlikkuse parendamisel määrava tähtsusega.

Lisateave Räägi asjatundjaga
Terase müügiettevõte

ESAB pakub sellele tööstusvaldkonnale madalaima tooteühiku erikulu ja suurema väärtusega tipptasemel tarkvara ja riistvara lahendusi.

Räägi asjatundjaga

Rääkige oma valdkonna asjatundjaga

ESABil on terviklahendused teie tegevuste täiustamiseks.

ÜLEILMNE KEEVITUS- JA LÕIKAMISTEHNOLOOGIA LIIDER.


ESABi juured keevitusvaldkonna pioneeridena ulatuvad aastasse 1904. Ka tänapäeval asume me keevitus- ja lõikamistehnoloogia esirinnas. Kvaliteedile, keskkonnakaitsele ja ohutusele pühendudes püüame täiustada oma tooteid ja protsesse, et vastata kõikidele klientide nõudmistele.

Valdkonnauudised ESABist, otse teile
Palun mind registreerida!
x

Räägi asjatundjaga

Isikuandmed

Lisainfo

x