Previous
Next

Jätke tavapärasus selja taha
ja võtke kasutusele norme ületav Rogue.

Päevad algtaseme keskpärasusega on möödas. Ebaharilike funktsioonide, enneolematu tootlikkuse ja uuendusliku disainiga Rogue on teedrajav seade, mis juhib meid uute võimalustega keevitustehnika ajajärku ja sunnib teid ümber hindama kõike, mida ootate kantavalt selle hinnatasemega MMA-keevitusaparaadilt . Kas olete valmis selle uudse seadme kasutamiseks?

Otsige hulgimüüja


Rogue’i järgmise põlvkonna tehnoloogia võimaldab töötada täpselt, asjatundlikult ja keevitamist hõlpsalt juhtides, tagades püsiva kaare ning minimeerides pritsmeid ükskõik milliseid MMA-elektroode kasutades ja ükskõik millises asendis keevitades. Seadistatav kuumkäivitus võimaldab süüdata leeki väga lihtsalt ka kõige nõudlikumate elektroodide puhul. Reguleeritav kaare stabiliseerimine võimaldab parandada läbivust ja väldib elektroodide kinnijäämist. Mitte kunagi varem pole algtaseme keevitaja käsutuses olnud selline kõrgekvaliteedilise jõudlusega seade.


Jätke kõrvale oma eelarvamused nende keevitusaparaatide suhtes – Rogue'i võimsus on võrreldav kaks korda kallimate aparaatidega. Seadmel on võimsusteguri juhtimise (PFC) tehnoloogia (Rogue PRO), mis võimaldab hoida efektiivset püsivat kaart ja ei allu toitevoolu kõikumisele. Rogue töötab pingel 115 V või 230 V (Rogue PRO) ja sel on paindlik automaatse sisendpinge kompenseerimine, mistõttu sobib on väga hästi kasutatmiseks nii võrgu- kui generaatortoite puhul. Koormustsükkel on 200 A puhul kuni 25%, mistõttu sobib Rogue paksude materjalide keevitamiseks rasketes tingimustes.


Mitte ükski sama hinnaklassi aparaat pole võrreldav Rogue’i vastupidavusega rasketes tingimustes. Seadme tugev ja jäik klaasplastist korpus talub lööke ja põrutusi, mis talle töökojas või ehitusplatsil osaks võivad saada. Rogue on töö- ja ilmastikukindel ning kaitseklassiga IP23S, mis tähendab, et seda võib kasutada ka karmides välistingimustes. Nagu igal ESAB-i keevitusaparaadil, on ka Rogue’il valdkonna pikim 3-aastane kindlustunnet andev garantii. Hüvasti odavalt valmistatud keevitusaparaadid.


Rogue’s compact and lightweight design makes it easy to carry from job to job. It weighs in at just 6,8 kg or 8,2 kg depending on model, and its sturdy handle and included shoulder strap make it more comfortable than ever before to go wherever you need to. Plus, its stable arc performance means you can use long extension cables to work in even the most remote locations without affecting weld quality (ROGUE PRO). It is the definition of a portable workhorse.


Ülemaailmselt tunnustatud jõudlus- ja kasutusstandarditele vastavuse tagamiseks on Rogue'i katsetatud erinevates laborites üle terve maailma. Lihtsalt kasutataval juhtliidesel on suur ja täpne digiekraan, mis on raskusteta loetav kuni 25 meetri kauguselt. Valikuline kaugjuhtpult võimaldab määrata sätteid aparaadi juures viibimata. Pole oluline, kus te töötate, Rogue töötab kõikjal suurepäraselt.


x

Uurige

Meiliaadress
Telefoni number
x
x

x

Loading..