Previous
Next

Võtke kasutusele savage režiim maskiga Savage A40

Kaarjas kujundus on saanud innustust meie enimmüüdud maskilt Sentinel™ A50. Oma selge väljavaate ja parendatud värviselguse tõttu võimaldab automaatne keevitusmask Savage A40 kasutada kaasaegseid keevitus- ja lõikamistehnoloogiaid nii hobi- kui ka elukutselistel kasutajatel.

Tellige Savage A40


Äärmiselt mugav

Maski Savage A40 kergel kestal on uuenduslik reguleeritav peakinnitus, mis on äärmiselt mugav ja kaitseb teid kasutuskohast hoolimata kuumuse, sädemete ja pritsmete eest.

Äärmiselt mugav

Suurepärased optilised omadused

Savage A40 100 × 50 mm vaateväli on avarama vaatega ja võimaldab ruumi paremini tunnetada. Läätse optiliste omaduste kvaliteediklassid 1/1/1/2 näitavad, et meie tehnoloogia annab keevisvannist edasi üliselge ja värvitruu pildi. Mis on tulemus? Laiem, parem vaade:

Suurepärased optilised omadused

Tipptehnoloogia

Maskil Savage A40 on tumenemistundlikkus ja viiteaeg täielikult reguleeritavad. Enne kui hakkate kasutama väikese vooluga TIG-keevitust, reguleerige kaare tumedamale valgusele reageerimise tundlikkust või peenhäälestage klaasi pärast keevituskaare lõppemist tumedaks jäämise kestust. Savage A40 neli valgusandurit võimaldavad klaasil kiiremanini tumenduda , eriti just siis, kui mask on tavaasendist kõrvale kaldunud.

Tipptehnoloogia

Käepärased välised juhtseadised

Sarnaselt Sentinelile on ka Savage A40-l ülimugav väliselt käivitatav lihvimisrežiiminupp ja selle DIN 9–13 reguleerimisnupuga on tumendusastmete reguleerimine lihtne isegi raskeid keevituskindaid kandes.

Käepärased välised juhtseadised

Võtke kasutusele Inner
teile ilmselgelt sobiv Savage

Astuge samm edasi ja tellige endale Savage A40 juba täna.

x

Uurige

Meiliaadress
Telefoni number
x

x

Loading..