tagatis / garantii teave

ESABi TAGATUD KVALITEET JA TÖÖKINDLUS

ESABi kliendi rahulolu on meie esmane prioriteet. Teie ESABi toodet toetab üks valdkonna ulatuslikumaid garantiiprogramme. Võite olla kindel, et ESABi toote ostmisel olete valinud parima kvaliteedi, millele on toeks parim kättesaadav klienditeenindus.


GARANTII, MIS TEEB SUUREPÄRASED TOOTED VEELGI PAREMATEKS

ESABi garantii teeb suurepärased tooted veelgi paremateks, andes teile täiendava kindlustunde, et meie valdkonna juhtivad seadmed vastavad teie ootustele.

Meie kolmeaastane garantii, mis katab varuosade ja töö kulu, on standardiks ESABi kogu Euroopas müüdud kõigile käeshoitavatele keevituse vooluallikatele, käeshoitavatele plasmalõikusseadmetele ja traadi etteandeseadmetele.

Garantii hõlmab nii varuosade kui ka töö kulu. ESAB garanteerib, et ta parandab või vahetab tasuta omaniku kolme aasta normaalkasutuse jooksul mis tahes materjali- või tootmisdefektide tõttu rikkiläinud osad või komponendid.

Uuri lisateavet meie garantiiaegade ja garantii reeglite kohta


KÕIGE ULATUSLIKUM VOLITATUD TEENINDUSKESKUSTE VÕRGUSTIK EUROOPAS

ESABi kvalifitseeritud ja kvaliteetne hooldus on alati lähedal.

ESABi garantiituge pakub valdkonna juhtiv volitatud teeninduskeskuste võrgustik, mis katab Euroopa geograafiliselt kõige põhjalikumalt. Meie teeninduskeskused pakuvad ESABi seadmetele professionaalset remonti, hooldust ja kalibreerimist.


REGISTREERUGE, ET SAADA ROHKEM

ESAB teeb garantiitoe saamise probleemivabaks – vaja läheb vaid toote seerianumbrit ja ostukuupäeva. Teie ESABi standardne kolmeaastane garantii jõustub ESABi toote ostmisel ja ei eelda registreerimist ega garantiisertifikaate. Saate siiski rohkem, kui oma toote registreerite.

Registreerige garantii ja saate automaatselt kõik uusimad tooteuudised ja -uuendused, sealhulgas teavet verisooniuuenduste kohta. Teie toote registreerimine aitab meil pakkuda ka kiiremat ja tõhusamat tehnilist tuge.


TEIL ON KÜSIMUSI? KÜSIGE ESABilt.


x

x

Loading..